До вашої уваги прибирання генеральне Львів.

хімчистка килиму, ковроліну

Для утримання ковроліну та килимів в належному та чистому стані, необхідно проводити хімчистку & аквачистку ковроліну та килиму, доріжки цей процес,- за допомогою сучасної професійної техніки та хімзасобів всесвітньо відомої компанії "КЕРХЕР", найефективніший та й практичний спосіб.
Практично в кожному офісі, адміністративному приміщені, готелі для утеплення підлоги та інтерєру Ми викорисовуємо ковролін, який будівельники приклеїли та прибили плінтусами до підлоги. Як би Ми не старались охайно себе поводити, рано чи пісно(так як ніхто практично не перезувається),- ковролін забруднюються, нерідко з'являються плями: загального забруднення (пилюка, болото), напитків (чай, кава, вино, коктелі), жирові (продукти харчування), хімічні (чорнило, маркер, туш), жувальна гумка.

Як і всі речі, килими, з часом забруднюються, тьмяніють, з'являються плями, втрачають колір. Щоб надати килиму первинного вигляду проведемо хімчистку килиму: наносимо на килим хімрозчин, при необхідності перед цим можна про пилососити. Якщо є плями, будь то харчові типу – кави, чаю, соку, жиру чи смола, масло, жувачка, бітум, чорнило місцево застосовуємо окремі професійні концентровані хімрозчини.

Ми не забираємо та не привозимо килими, роботи проводимо у місті Львові та області в приміщенні замовника, так килим на своєму місці в розгорнотому стані висихає в нього піднімається ворс та він отримує своій первинний вигляд.

ХІМЧИСТКА КИЛИМУ

kovkyr1kovkyrkovkyr2

ХІМЧИСТКА КОВРОЛІНУ