Хімчистка килиму все ще залишається затребуваною послугою. Тому що всі інші способи видалення бруду з килимів не є якісними, оскільки здатні суттєво пошкодити тканину і скоротити термін експлуатації килима.

Більшість людей до кінця не розуміють, навіщо потрібна хімчистка ковроліну, адже цілком достатньо регулярно очищати його за допомогою пилососа, і при наявності плям – видаляти їх. Також думають і про м’які меблі. Однак це не так, навіть найпотужніший пилосос не здатний впоратися з усім пилом з килима, а стандартними методами не вийде видалити серйозні плями, навіть застосовуючи дорогі засоби для чищення. А пил – це ще не найстрашніший ворог килимів.

Отримайте безкоштовну консультацію

phone

(032) 247 6030
(067) 696 7898
(063) 963 7530

АБО

Розрахунок вартості послуг

GET STARTED

0$

Дякуємо, ми незабаром зв’яжемося з вами

Хімчистка килиму, ковроліну

(потягніть повзунок вправо та вкажіть загальну площу хімчистки)


Вам необхідно обрати значення, щоб продовжити

НАСТУПНИЙ КРОК

Орієнтовна ціна послуги

Оберіть бажану дату виконання замовлення

Summary

Опис Інформація Кількість Ціна
Знижка:
Загалом:

ЗАМОВИТИ

myidodyr_logo_dark

(032) 247 6030
(067) 696 7898
(063) 963 7530

або
myidodyr_logo_dark

Обслуговування
на постійній основі

Компанія має не однолітній досвід роботи з об’єктами на постійній основі, щоб ви цим не переймалися бо професійна клінінгова техніка має свої нюанси і специфіку.

  • Укладаємо з Вами договір на постійне обслуговування де вказуємо які роботи в який час та за скільки будуть виконуватися.
  • Весь інвентар, уніформу, спецзасоби, професійні спеціалізовані миючі засоби надаємо ми, також при бажанні туалетні паперові рушники, папір, рідке мило і.т.п. з Вас знімається питання завгоспа.
  • Також ми беремо на себе кадрове питання, що зніме навантаження вашого кадровика. Робочий персонал, який попередньо був навчений та проінструктований і має досвід виконання робіт надаємо ми. Люди які працюють у вас також не постраждають, ті хто хоче працювати і заробляти ми готові зарахувати до нас в штат, де мають офіційне працевлаштування (сохпакет) та проходять безкоштовне навчання та перепідготовку.
  • По закінченню календарого місяця підписуємо Акт виконаних робіт і виписуємо рахунок. Дану суму бухгалтера відность на витрати.

Фактично з прибирання приміщення Вас нічого не цікавить, має бути чисто, якщо виникають якісь нюанси кажете черговій прибиральниці. Якщо більш суттєві питання напряму ми завжди на зв’язку.