В кожному домі для утеплення підлоги та інтер’єру Ми викорисовуємо килими та доріжки, в офісних приміщеннях як правило ковролін. Для утримання ковроліну та килимів в належному та чистому стані необхідно регулярно проводити хімчистка ковроліну & аквачистку. Цей процес,- за допомогою сучасної професійної техніки та хімзасобів всесвітньо відомої компанії “КЕРХЕР”, найефективніший та й практичний спосіб. Тому що всі інші способи видалення бруду з килимів не є якісними, оскільки здатні суттєво пошкодити тканину і скоротити термін експлуатації килима.
Ми викорисовуємо ковролін, який будівельники приклеїли та прибили плінтусами до підлоги.  Як би Ми не старались охайно себе поводити, рано чи пісно(так як ніхто практично не перезувається),- ковролін забруднюються, нерідко з’являються плями: загального забруднення (пилюка, болото), напитків (чай, кава, вино, коктейлі), жирові (продукти харчування), хімічні (чорнило, маркер, туш), жувальна гумка.

Хімчистка килиму або ковроліну все ще залишається затребуваною послугою. Роботи проводяться на території замовника.

Більшість людей до кінця не розуміють, навіщо потрібна хімчистка ковроліну, адже цілком достатньо регулярно очищати його за допомогою пилососа, і при наявності плям – видаляти їх. Також думають і про м’які меблі. Однак це не так, навіть найпотужніший пилососний апарат не здатний впоратися з усім пилом в килимі, а стандартними методами не вийде видалити серйозні плями, навіть застосовуючи дорогі засоби для чищення. А пил – це ще не найстрашніший ворог килимів. Для утримання в належному, хорошому та чистому вигляді Наших килимів & доріжок, минув вже той час коли Ми їх носили на вулицю та тріпали на снігу. За допомогою сучасної професійної техніки та хімзасобів всесвітньо відомої компанії “КЕРХЕР” набагато ефективніше та практичніше необхідно час від часу проводити їхню хімчистку (аквачистку).

Збережіть для себе або поділіться інформацією з друзями!​

Отримайте безкоштовну консультацію

phone

(032) 247 6030
(067) 696 7898
(063) 963 7530

АБО

Розрахунок вартості послуг

GET STARTED

0$

Дякуємо, ми незабаром зв’яжемося з вами

Хімчистка килиму, ковроліну

(потягніть повзунок вправо та вкажіть загальну площу хімчистки)


Вам необхідно обрати значення, щоб продовжити

НАСТУПНИЙ КРОК

Орієнтовна ціна послуги

Оберіть бажану дату виконання замовлення

Summary

Опис Інформація Кількість Ціна
Знижка:
Загалом:

ЗАМОВИТИ

myidodyr_logo_dark

(032) 247 6030
(067) 696 7898
(063) 963 7530

або
myidodyr_logo_dark

Обслуговування
на постійній основі

Компанія має не однолітній досвід роботи з об’єктами на постійній основі, щоб ви цим не переймалися бо професійна клінінгова техніка має свої нюанси і специфіку.

  • Укладаємо з Вами договір на постійне обслуговування де вказуємо які роботи в який час та за скільки будуть виконуватися.
  • Весь інвентар, уніформу, спецзасоби, професійні спеціалізовані миючі засоби надаємо ми, також при бажанні туалетні паперові рушники, папір, рідке мило і.т.п. з Вас знімається питання завгоспа.
  • Також ми беремо на себе кадрове питання, що зніме навантаження вашого кадровика. Робочий персонал, який попередньо був навчений та проінструктований і має досвід виконання робіт надаємо ми. Люди які працюють у вас також не постраждають, ті хто хоче працювати і заробляти ми готові зарахувати до нас в штат, де мають офіційне працевлаштування (сохпакет) та проходять безкоштовне навчання та перепідготовку.
  • По закінченню календарого місяця підписуємо Акт виконаних робіт і виписуємо рахунок. Дану суму бухгалтера відность на витрати.

Фактично з прибирання приміщення Вас нічого не цікавить, має бути чисто, якщо виникають якісь нюанси кажете черговій прибиральниці. Якщо більш суттєві питання напряму ми завжди на зв’язку.