Хімчистка салону автомобіля

Хімчистка салону автомобіля

Також важлива хімчистка салону автомобіля, адже це запорука вашого ж комфорту. Фахівці здатні видалити плями будь-якої складності і при цьому не завдати шкоди матеріалу.

Видалення плям – процедура, що вимагає спеціальної технології і якісних миючих засобів. Професійне обладнання знищить найдрібніші частинки пилу, а також воно відповідає за видалення жирових відкладень.

 

Салон автомобіля як і всі м’які меблі з часом забруднюється:

 

 

Фахівці від Мийдодир – клінінг гарантують:

  • роботу в зручний для вас час
  • оцінку ступеня забруднення
  • роботу за допомогою спецтехніки
  • вибір засобу для виведення плям, який підходить для даного типу забруднень.

 

Збережіть для себе або поділіться інформацією з друзями!​

Отримайте безкоштовну консультацію

phone

(032) 247 6030
(067) 696 7898
(063) 963 7530

АБО

Розрахунок вартості послуг

GET STARTED

0$

Дякуємо, ми незабаром зв’яжемося з вами

Хімчистка салону автомобіля

(потягніть повзунок вправо та вкажіть загальну кількість)


Вам необхідно обрати значення, щоб продовжити

НАСТУПНИЙ КРОК

Орієнтовна ціна послуги

Оберіть бажану дату виконання замовлення

Summary

Опис Інформація Кількість Ціна
Знижка:
Загалом:

ЗАМОВИТИ

myidodyr_logo_dark

(032) 247 6030
(067) 696 7898
(063) 963 7530

або
myidodyr_logo_dark

Обслуговування
на постійній основі

Компанія має не однолітній досвід роботи з об’єктами на постійній основі, щоб ви цим не переймалися бо професійна клінінгова техніка має свої нюанси і специфіку.

  • Укладаємо з Вами договір на постійне обслуговування де вказуємо які роботи в який час та за скільки будуть виконуватися.
  • Весь інвентар, уніформу, спецзасоби, професійні спеціалізовані миючі засоби надаємо ми, також при бажанні туалетні паперові рушники, папір, рідке мило і.т.п. з Вас знімається питання завгоспа.
  • Також ми беремо на себе кадрове питання, що зніме навантаження вашого кадровика. Робочий персонал, який попередньо був навчений та проінструктований і має досвід виконання робіт надаємо ми. Люди які працюють у вас також не постраждають, ті хто хоче працювати і заробляти ми готові зарахувати до нас в штат, де мають офіційне працевлаштування (сохпакет) та проходять безкоштовне навчання та перепідготовку.
  • По закінченню календарого місяця підписуємо Акт виконаних робіт і виписуємо рахунок. Дану суму бухгалтера відность на витрати.

Фактично з прибирання приміщення Вас нічого не цікавить, має бути чисто, якщо виникають якісь нюанси кажете черговій прибиральниці. Якщо більш суттєві питання напряму ми завжди на зв’язку.