До вашої уваги прибирання генеральне Львів.

Миття вікон та вітрин

Миття вікон – професійна клінінгова послуга

У наш час професійне миття вікон є дуже затребуваним сервісом. Це не тільки підтримання чистоти, але і візитна картка офісу, будинку і будь-якого іншого приміщення. Промені сонця, що видніються на чистих вікнах без всяких розводів, принесуть будь-якому заряд бадьорості та гарний настрій.

Миття вікон вітражів – досить складний процес, який вимагає чимало зусиль і часу. Тому самостійно помити скло не завжди виходить якісно, ​​а сама процедура може бути і небезпечною.

Багатоповерхові будинки давно стали частиною сучасного світу, тому власникам квартир підтримувати чистоту в таких будівлях дуже ризиковано. Для цього існують клінінгові послуги в Україні. Розвиток міст привів до появи подібного роду послуг, щоб зробити життя людини більш комфортним і безпечним.

Миття – вікон, вітрин, вітражів у жилому приміщенні, офісі чи бізнес центрі, необхідно проводити як мінімум два рази в рік, адже вікна, вітрини та вітражі – візитна карточка будь якого приміщення, -починаючи від маленької квартири, закінчуючи бізнес центрами, торговельними, виробничими, розважальними приміщеннями.

vitryna1IMG_1701 fasad

 

 

 

 

 

 

Фахівці клінінгових компаній виконують цілий ряд процедур, які входять в послугу миття вітрин або вікон:

  • Видалення пилу на поверхні;

  • Очищення забруднень з рам і скла;

  • Видалення води з скла;

  • Усунення розводів;

• Миття підвіконь і карнизів.

Індивідуальний підхід до кожного об’єкту, -застосовується автовишка, альпіністське спорядження, риштування, різноманітні драбини.

vyshka vyshka1 avtostanciya1

 

 

 

 

 

 

Чому клінінгова компанія впораються з миттям вікон краще?

1. Безпека. Висотне миття вікон, наприклад, після 3-го поверху – це небезпечно. Із зовнішнього боку помити вікна дійсно якісно можуть тільки фахівці. Вони мають все необхідне обладнання та спеціальні миючі засоби, щоб процедура була виконана професійно.

2. Ретельне прибирання. Миття вікон – це не тільки очищення скла, а також рам за допомогою парогенератора усунути забруднення у важко доступних кутках та пазах, важливо приділити увагу всім деталям.

3. Правильність. Важливо проводити прибирання правильно, наприклад, запірні механізми не можна сильно зволожувати, інакше вони можуть заіржавіти. Фахівці знають всі нюанси і вимоги до різних конструкцій і матеріалів вікон.

4. Зручність. Якщо у вас багато вікон, то самостійне миття може зайняти дуже багато часу. А наша клінінгова компанія справляються швидко і ефективно, при цьому ви не витрачаєте власних зусиль.

Миття вікон на висоті з автовишки Миття вікон НДКІ4 Миття вікон НДКІ3
vitryna vikno vitryna1

 

 

 vhid_barvhid