До вашої уваги прибирання генеральне Львів.

Прибирання після ремонту

Прибирання після ремонту, миття вікон, дверей, плитки, підлоги, позбавлення від будівельної пилюки – відповідальний та важкий процес у приведенні нового приміщення в жилий стан.

Vikno_b

 

Миття вікон один з найскладніших процесів у прибиранні після ремонту, зокрема у новобудовах, – де як правило на рамах залишається монтажна плівка, вистояна на сонці та морозі як мінімум кілька років, без залишків цементу, шпаклівки, фарби та пилюки теж необійшлося. В такому випадку нічого не вдієш без допомоги професіоналів.

Vikno_b1
Vikno_mansarda

 

Монтажну плівку знімаємо за допомогою парогенератора, очистимо віконну раму та скло за допомогою скребка з лезом яке по густині відповідає склу, щоб його не пошкрябати. Миємо зовнішнє та внутрішнє підвіконня.

Vikno_mansarda1
plytka_do після ремонту плитка після миття

Скориставшись парогенератором видуваємо пилюку з куточків рам, євро батарей, позбуваємось пилюки, миємо кахельну плитку, підлогу. Опускаються руки, коли розумієш, що самому це все зробити не під силу? Залишається єдиний вихід – зверніться до професіоналів.

Працівники компанії "МИЙДОДИР-КЛІНІНГ" залюбки допоможуть Вам у цьому. При використанні професійної техніки, хімічних засобів та досвіду, набутого роками, – Ваша оселя засяє чистотою та затишком.

vikno_ch1

plytka_ch3

plytka_ch2 vikno_ch

 

Прибирання після ремонту Львів:

  • миття плитки,
  • миття та дезінфекція санвузлів,
  • миття та полірування вхідних та між кімнатних дверей,
  • усунемо всі залишки фуги, клею та будівельної пилюки.